Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tutorial despre coduri , in sensul bun !

In jos 
AutorMesaj
GAmBIT




Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 10/08/2008

Tutorial despre coduri , in sensul bun ! Empty
MesajSubiect: Tutorial despre coduri , in sensul bun !   Tutorial despre coduri , in sensul bun ! Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 10:43 pm

Tutorial despre coduri , in sensul bun !
Deci eu mai demult cand ma uitat pe YouTube am gasit niste capitole despre codati . In el gasesti ce vede , si face un codat iar in celalalt capitol vedem cu putem detecta un codat .

Sper sa va fie de folos :

Chapter 1: What do cheaters see when they cheat?
Capitolul 1 : Ce vad codati cand folosesc coduri?

https://www.youtube.com/watch?v=vq3xT4J-omo ----> acolo va explica clar doar ca in engleza despre codati , ce vad ei , si cu incetinitorul despre cum e folosit si speed-ul .


Chapter 2: How to detect cheaters
Capitolul 2 : Cum detectezi codatii

https://www.youtube.com/watch?v=__EuxBg9HVA&feature=related -----> acolo va explica clar (in engleza) cum poti detecta un codat , sunt mai multe feluri in care poti vedea si poti sa iti dai seama . Fiindca deasemenea daca te uiti pe unele siteuri cu coduri acolo zice clar

Cod xxxxx - Detectable ( care este cu rosu )
Cod xxxxx - Indetectable ( care e cu verde ) si acela cu verde nu se detecteaza usor Very Happy


Sper ca va placut acest turorial si as dori sa imi dati asa o nota
Sus In jos
 
Tutorial despre coduri , in sensul bun !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [TuToRiaL] De CenzuRa A Unor cuvInTe
» Tutorial instalare RPG MOD in romana!
» [Tutorial] Cum cumperi steam
» Tutorial cenzurate [AdminMod]
» [TuToRiaL] Instalare AmX 2005

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Tutoriale :: Tutroriale Counter-Strike !-
Mergi direct la: